Důležité informace

Kulturní centrum Pardubice ke konci roku ZANIKÁ!
více informací

Program PARDUBICKÉ VÁNOCE
více informací

Centrum pro otevřenou kulturu vypisuje VÝBĚROVÁ ŘÍZENÍ
více informací

Infocentrum bude na konci roku dočasně uzavřeno
více informací

Turistické informační centrum vypisuje VÝBĚROVÁ ŘÍZENÍ
více informací

Kontakty

Kulturní centrum Pardubice
nám. Republiky 1, Pardubice
466 265 461 / 776 786 909
info@kcpardubice.cz

27. 10. 2017

20:00

120,- Kč

MLASK / DRUM FOR FUN

bubenický dvojkoncert

Divadlo 29

Bubenický dvojkoncert kapel chrudimsko-pardubické scény, které spojuje společný zakladatel Vojtěch Kudrnáč, hráč na bicí a perkusní nástroje a kytarista Dušan Zíta.

MLASK, kapela založená v roce 2010 původně jako trio, se představí s originální bubenickou show. Od roku 2016 vystupuje skupina v rozšířené, údernější sestavě. V Divadle 29 vystoupí bubenické trio složené z absolventů pardubické konzervatoře (Vojtěch Kudrnáč, Petr Mori, Otakar Štěpánek), baskytarista Jiří Valdman a kytarista Dušan Zíta. Repertoár kapely je složený převážně z vlastních skladeb, instrumentálních i zpívaných, ale i ze skladeb převzatých, podaných v osobitém aranžmá. Během vystoupení uslyšíte běžné bicí a perkusivní nástroje, ale barvitost koncertu doplní i nástroje alternativní.

Drum For Fun je mladá skupina balancující na pomezí rocku, popu, etnické (převážně africké) či taneční muziky. Vedle elektrické kytary a baskytary (Dušan Zíta a Štěpán Kincl - oba hráči KYX Orchestra) rytmickou složku, namísto bicí soupravy, zastává soubor bubenic, hrajících převážně na djembe, ale i jiné bicí nástroje. Tvář kapely dotváří frontmanka Kristýna Kudrnáčová, která se společně s bratrem podílí na autorství písní DFF (oba Chocolate Jesus,..).